Solidne wykonanie, 11 lat na rynku i wielu zadowolonych klientów

TechnoRatan

NAJLEPSZE MEBLE OGRODOWE  W POLSCE 

KSIEGA GOSCI

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

14 Comments

Reply KimerK
10:23 PM on February 2, 2019 
Interested in hardrock? How about Kiss band? The band is on a tour this 2019 year all across the US. Click on KISS Tour Dates 2019 Minneapolis to know more about KISS concert dates in 2019.
Reply Zadowoleni z Bogatyni
7:39 AM on April 12, 2016 
W roku bieżącym zakupili?my komplet "Jarosław" na nasz nowy taras. Z zakupu jeste?my bardzo zadowoleni. Komplet jest dokładnie taki jak na zdjęciach, wyjątkowo dokładnie wykonany, solidny i bardzo wygodny. W żadnym ze sklepów z meblami tarasowymi nie widziałam towarów w tak wysokiej jako?ci. Dodatkowo każdy element kompletu był zapakowany osobno i dysponował własnym zestawem do montażu.
Transakcja zakupu przebiegła szybko i profesjonalnie a towar do transportu został zapakowany wzorcowo - nic nie miało prawa ulec uszkodzeniu.
Korespondencja e'mailowa poprzedzająca zakup również bardzo sympatyczna i merytoryczna.
Polecamy zarówno firmę jak i oferowane przez nią meble.
Reply Magdalena
9:49 AM on June 14, 2015 
W kwietniu br. kupiłam zestaw mebli MIŁOSZ. Jestem bardzo zadowolona. Meble prezentują się identycznie, jak na zdjęciu. Są koloru ciemnego brązu z beżowo-złotymi poduszkami. Po prostu są ?liczne. Bardzo wygodnie się na nich wypoczywa. Są stabilne. Meble były bardzo dobrze zabezpieczone jak przywiózł je kurier. Kontakt z wła?cicielem bardzo dobry. Nie było problemu z dodzwonieniem się do Pana Wierzbickiego. Zapłaciłam przelewem w niedziele wieczorem, a w poniedziałek popołudniu już meble zostały wysłane. SZCZERZE I GORĄCO POLECAM MEBLE I TĘ FIRMĘ.
Reply MARIA
5:54 PM on August 10, 2013 
W zeszłym roku kupiłam zestaw mebli ogrodowych. Jestem bardzo zadowolona, super jako¶ć, cał± zimę stały na tarasie pod plandek± i nic się nie stało. Na tarasie prezentuj± się pięknie.Zajrzałam na stronę cz jeszcze s± w sprzedaży ,ponieważ moja koleżanka chce kupić takie same. polecam. solidna firma.
Reply Dziedzior
6:04 PM on May 18, 2011 
MEBLE OGRODOWE WYŚMIENITE, SUPER JAKOŚĆ I WYKONANIE, ZGODNE Z OPISEM I EXTRA WYGODNE, WARTE SWOJEJ CENY !!! PRZESYŁKA EXPRESOWA, TOWAR ŚWIETNIE ZABEZPIECZONY !!! TO SĄ MEBLE NA WIELE SEZONÓW !!!!! GORĄCO POLECAM BO WARTO !
Reply BokdulaDado
8:19 AM on February 1, 2011 
nalezy sprawdzic:)
Reply Paula
10:33 AM on December 12, 2009 
Bardzo ładne....i tanie....;D
Reply ALA
5:58 AM on September 23, 2009 
BARDZO WYGODNE I PRAKTYCZNE.POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY SIE ZASTANAWIAJA NA ZAKUPEM
Reply Very nice site!
2:22 PM on September 21, 2009 
Very nice site!
Reply Very nice site!
8:30 PM on September 17, 2009 
Very nice site!